Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Мій перший drum батл

Drum кавер батл – це коли кілька барабанщиків записують барабан кавер на одну і ту ж пісню або музичну композицію, а потім глядачі порівнюють їх і голосують за одного з них. Хто набрав більше голосів, той і переможець 🙂 . Ще може бути батл між командами барабанщиків – кілька драммерів об’єднуються в команду, і глядачі оцінюють виступ команд, а не окремого учасника. І, нарешті, може бути великий батл, так би мовити, гранд-батл, коли в одному відео об’єднані кілька батлів, наприклад, п’ять, – а глядачі вибирають спочатку окремий батл, який їм більше сподобався, а потім конкретного учасника з такого подбатла. Переможець може отримати якісь призи. Ну, а якщо призів немає, то тоді нагородою служить трохи більше популярністі 🙂 .

До мого першого drum батл ми зробили мультик-анонс:

Little Drummer Channel – це кілька високопрофесійних барабанщиків з США. Вони записують високоякісні аудіо треки, роблять огляди барабанів і обладнання для їх обслуговування (так-так, це не така проста справа – підтримувати барабани в робочому стані!), а також записують drum кавери і оригінальні композиції.

Drum Man 190 – це захоплений музикою барабанщик Вільям, США. Він дуже багато робить для драммер-спільноти – організовує батли, проводить рейтинги нових барабанщиків і кращих drum каверів і багато іншого.

А ось мій перший батл:

Хто став переможцем? Відповідь в коментарях до відео з батлом 🙂 .

%d блогерам подобається це: