Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Конкурс Hit Like A Girl 2018 – Pезультати Каті Кузякіної

Цієї весни Катя Кузякіна взяла участь в конкурсі “Hit Like A Girl” (HLAG) 2018 (США). Вона стала переможцем HLAG 2018 Week One (drumset <18), а також виграла HLAG 2018 Techra Top Ten Award.

Hit Like A Girl – це міжнародний конкурс для барабанщиць-любителів. Його мета – привернути увагу до жінок барабанщиць і стимулювати більшу їх залученість в музичне життя і заняття музикою – незалежно від віку. Спонсорами конкурсу є відоми компанії, які виробляють барабанне обладнання; журнали і видання, присвячені драммінгу; а також організації, які пропонують навчання музиці.

Перший конкурс HLAG відбувся в 2011 році. HLAG має два вікових підрозділи: до 18 років (<18) і 18 років і старше (18+). Цього року учасниці змагалися в чотирьох категоріях-спеціалізаціях: Drum Set World Percussion, Marching Percussion, Concert Percussion і Drum Technology. Крім того, в 2018 році було проведено 4 конкурси на рівні окремих країн - в Китаї, Франції, Мексиці та Великобританії.

Конкурс має кілька видів нагород. Катя Кузякіна стала переможцем Week One в категорії <18. Вона була обрана суддями, які представляли спонсорів HLAG Week One - всесвітньо відомі компанії Zildjian Company (виробництво барабанних тарілок) і Vic Firth (випускає барабанні палички).

Спеціально для конкурсу Катя підготувала кавер на пісню Breed групи Nirvana:

Подивитися сторінку Каті як учасника HLAG 2018 можна тут.

Крім того, Катя стала одним з переможців HLAG 2018 Techra Top Ten Award. Це спеціальна нагорода від Hit Like A Girl і Techra – італійської компанії, яка спеціалізується на виробництві барабанних паличок з карбонового волокна:

Катя Кузякіна кілька разів згадувалася в HLAG Awards Show – шоу, яке було присвячено оголошенню переможців конкурсу. Ось невеликий фрагмент з нього:

Диплом переможця HLAG 2018 Week One – Drumset, вікова категорія <18:

Диплом переможця HLAG 2018 Week One

%d блогерам подобається це: